Poboljšanje digitalnih znanja i vještina nastavnika

Element projekta 1.

Jačanje nastavničkih kompetencija – aktivnost 1.4.

U sklopu aktivnosti održane su 2 jednodnevne radionice, 12. i 14.01.2016. godine. Radionice je održala stručnjakinja Suzana Delić koja je pripremila prezentacije na temu:

  • E-učenje i multimedije

17 osoba iz IX. i XI. gimnazije (profesori, ravnatelji i stručno osoblje) odslušalo je predavanja i sudjelovalo u vježbama koje će proširiti znanja o e-učenju te podići digitalne vještine nastavnika, što će im olakšati izvođenje nastave i povećati korištenje multimedija u nastavnom programu.

Zahvaljujući pripremljenim temama i vježbama nastavnici su povećali svoje kompetencije u području informatičkih tehnologija, u području korištenja interneta i multimedije. Usvojena znanja i vještine će olakšati i upotpuniti izvođenje nastave te povećati atraktivnost prezentiranog sadržaja učenicima.